3. července 2020, Praha: Ticketmaster Česká republika, a.s., globální lídr v oblasti moderních ticketingových technologií, se stává oficiálním dodavatelem a poskytovatelem ticketingových služeb pro pražské Fórum Karlín.

Již od otevření v roce 2014 je multifunkční hala Fóra Karlín s kapacitou více než 4,000 návštěvníků uznávaná pro svoji prvotřídní akustiku, přátelský přístup k pořadatelům i vysokou kvalitu služeb poskytovaných návštěvníkům. Fórum Karlín je zároveň součástí dynamicky se rozvíjející čtvrti hlavního města České republiky.

Nyní tak bude možné zakoupit vstupenky na veškeré nově prodávané akce konané ve Fóru Karlín v prodejní síti Ticketmaster, a to včetně koncertů předních kapel a interpretů jako jsou Thom Yorke, Michael Kiwanuka, Nick Mason, Patti Smith, The Neighbourhood či Yes.

Nové partnerství zapadá do strategie Fóra Karlín stát se lídrem v oblasti digitálního ticketingu a “live zábavy”. A brzy, jako první hala v České republice, dosáhnout uhlíkově neutrálního provozu. Fórum Karlín již nyní akceptuje pouze bezhotovostní platby. S využitím prvotřídních technologií a nástrojů digitálního ticketingu a marketingu od Ticketmasteru má ambici dále zlepšovat zážitek návštěvníků akcí a podpořit současně také jejich pořadatele.   

Dlouhodobé spojení dovoluje Fóru Karlín těžit ze světového dosahu Ticketmasteru a propagovat pestrou skladbu akcí po celé Evropě.

Simona Matějková, ředitelka Ticketmasteru Česká republika, říká: “Naše partnerství s Fórem Karlín je přirozeným krokem pro obě společnosti. Stejně jako zástupci Fóra Karlín věříme, že moderní technologie v ticketingu jsou základem pro spokojenost našich zákazníků. Ať už jde o pořadatele akcí či jejich návštěvníky. S postupným uvolňováním opatření v České republice se v Ticketmasteru již opravdu těšíme na spolupráci s provozovatelem haly, jejímž návštěvníkům nabídneme snadný a bezproblémový nákup vstupenek.”

“Součástí naší mise je stát se jednou z prvních plně digitálních hudebních hal v Evropě. Proto jsme nadšeni, že budeme pracovat s Ticketmasterem, jehož inovativní ticketingovou technologii přineseme našim návštěvníkům. Jasnou prioritou pro nás je, aby náš ticketingový partner byl schopen spolehlivě zvládnout prodej na akce výjimečných umělců s vysokou poptávkou po vstupenkách. Zároveň potřebujeme podpořit v našem průkopnickém přístupu v oblasti mobilních plateb, mobilního ticketingu, umělé inteligence v marketingu a dalších oblastech. Z těchto důvodů se pro nás stal Ticketmaster perfektní volbou”, dodává Serge Grimaux, CEO Fóra Karlín.

Spolupráce byla oficiálně zahájena v pátek 3. července v 11:00 startem prodeje vstupenek na koncert australské metalcorové kapely Parkway Drive, který se uskuteční ve Fóru Karlín 12. dubna 2021.

###

KONTAKT PRO MÉDIA

Katie Roberts

[email protected]