Setkejte se s našim týmem

Naše zkušené týmy poskytují komplexní služby a neustále vám kryjí záda při vašem každodenním úsilí.

Simona Matějková

Managing Director

Simona se do ticketingu a live zábavy přesunula před více než 15 lety z odvětví telekomunikací, ve kterém po studiu na Univerzitě Karlově získala své první výrazné manažerské zkušenosti. Ve skupině Ticketpro původně koordinovala z pozice Chief Operations Officer rozvoj aktivit celé nadnárodní skupiny, následně se stala v roce 2010 odpovědnou za chod české pobočky Ticketpro jako její Managing Director. Po akvizici Ticketpra globálním leaderem Ticketmaster si velmi rychle získala důvěru globálního vedení společnosti, které ji potvrdilo v pozici Managing Directora. Pod jejím vedením proběhla implementace nových systémů a služeb Ticketmaster na českém trhu a kompletní rebranding z Ticketpra na Ticketmaster.

Záliby: sochaření, potápění a lyžování.

Pavlína Stejskalová

Operations Manager
Pavlína do firmy Ticketpro nastoupila během studia v roce 2008. Po ukončení studia v roce 2013 začala pracovat na plný úvazek v Oddělení péče o pořadatele, kde zadávala akce do systému, komunikovala s pořadateli a vedla evidenci smluv. Významně se podílela na přechodu na nový prodejní systém. Díky svým bohatým zkušenostem v oboru se v lednu 2018 stala vedoucí oddělení. Spolu se svým týmem aktivně spolupracují s pořadateli a napomáhají tak k úspěchu akce.

Záliby: cestování, focení přírody, běh, turistika.

Vyvíjíme produkty a řešení, které mění způsob, jakým fanoušci přistupují k živé zábavě. Připojte se k našemu týmu odborníků ještě dnes.