Ticketmaster tým

Jsme světovou jedničkou v oblasti prodeje vstupenek. Využíváme kombinaci špičkových globálních technologií i lokálních zkušeností. Najdete nás v Praze, ale zajišťujeme prodej vstupenek na akce po celé České republice.

Nezáleží na tom, jak velká nebo malá vaše akce je. Spolupracujeme s pořadateli akcí všech formátů, stejně jako se stadiony, halami či kulturními domy.

Ať už potřebujete prodat stovky vstupenek nebo desítky tisíc, jsme ten pravý partner.

Rádi byste posunuli své podnikání o další úroveň?

Simona Matějková

Managing Director

Simona se do ticketingu a live zábavy přesunula před více než 15 lety z odvětví telekomunikací, ve kterém po studiu na Univerzitě Karlově získala své první výrazné manažerské zkušenosti. Ve skupině Ticketpro původně koordinovala z pozice Chief Operations Officer rozvoj aktivit celé nadnárodní skupiny, následně se stala v roce 2010 odpovědnou za chod české pobočky Ticketpro jako její Managing Director. Po akvizici Ticketpra globálním leaderem Ticketmaster si velmi rychle získala důvěru globálního vedení společnosti, které ji potvrdilo v pozici Managing Directora. Pod jejím vedením proběhla implementace nových systémů a služeb Ticketmaster na českém trhu a kompletní rebranding z Ticketpra na Ticketmaster.

Záliby: sochaření, potápění a lyžování.

Pavlína Stejskalová

Operations Manager

Pavlína do firmy Ticketpro nastoupila během studia v roce 2008. Po ukončení studia v roce 2013 začala pracovat na plný úvazek v Oddělení péče o pořadatele, kde zadávala akce do systému, komunikovala s pořadateli a vedla evidenci smluv. Významně se podílela na přechodu na nový prodejní systém. Díky svým bohatým zkušenostem v oboru se v lednu 2018 stala vedoucí oddělení. Spolu se svým týmem aktivně spolupracují s pořadateli a napomáhají tak k úspěchu akce.

Záliby: cestování, focení přírody, běh, turistika.

Olga Opatrná

Marketing Manager

Olga nastoupila v roce 1997 do firmy Ticketpro v rámci Oddělení péče o pořadatele. V roce 2000 se stala supervisorem pro klíčové pořadatele, především Live Nation. Během mateřské dovolené se věnovala editaci webových stránek a po návratu v roce 2006 se plně připojila k marketingovému týmu. Od roku 2018 působí na pozici vedoucí oddělení marketingu. Má bohaté zkušenosti s ticketingem, silné vazby s pořadateli a individuální přístup. Se svým marketingovým týmem přinášejí pořadatelům i zákazníkům ty nejlepší služby.

Záliby: cestování, muzika, kultura, běh.