Uzavřeli jsme unikátní spolupráci se Spotify, díky které se vaše akce dostane k milionům hudebních fanoušků! Pokud se rozhodnete prodávat vstupenky s námi, budeme vaše akce a prodej vstupenek na ně propagovat přímo na této populární hudební platformě.

Kdykoliv prodáváme vstupenky na akce, fanoušci tyto akce jednoduše najdou během poslechu písniček svých oblíbených interpretů na platformě Spotify. Zajistíme tak vašim akcím výjimečnou vizibilitu – jsme tam, kde jsou vaši fanoušci a návštěvníci vašich akcí!  

Jak to funguje?

  • Spotify pracuje s našimi daty o akcích a vstupenkách, která se aktualizují 4x denně.
  • Spotify zobrazuje svým uživatelům nadcházející koncerty a to jak na počítači, tak v mobilní aplikaci.
  • Když fanoušek objeví koncert, který ho zajímá, jednoduše se přes “Najít vstupenky“ proklikne na stránky ticketmaster.cz a rovnou si může zakoupit vstupenky na vybraný koncert.

V rámci partnerství umožňujeme Spotify oslovovat fanoušky s doporučeními ohledně koncertů, a to jak v rámci aplikace, tak prostřednictvím e-mailů. Díky využívání zeměpisného cílení a historii poslechu hudby může Spotify vašim fanouškům postkytnout opravdu relevatní doporučení.

Tato spolupráce je důkazem, že neustále pracujeme na zvyšování dosahu, aby byly vaše akce viditelné na více místech a dostali se k více fanouškům.

Pro více informací nás, prosím, kontaktujte na [email protected].