Ticketmaster se od ročníku 2020 stává oficiálním prodejcem vstupenek nejstarší a největší divadelní přehlídky pod širým nebem v Evropě, zaměřené na uvádění děl Williama Shakespeara. Od 3. června tak bude možné zakoupit vstupenky na Letní shakespearovské slavnosti v Praze, Brně a Ostravě na www.ticketmaster.cz a v prodejní síti Ticketmaster po celé České republice.

Start prodeje vstupenek je vyvrcholením dlouhodobých jednání zástupců Ticketmasteru s pořadateli divadelního festivalu, která začala v průběhu roku 2019. Již na konci roku nabídl Ticketmaster fanouškům Letních shakespearovských slavností ke koupi speciální dárkové poukázky v grafice slavností.

Letošní ročník se s ohledem na omezení posledních měsíců uskuteční pod heslem „Budem hrát zas. A pořád víc.“ Autorem tohoto citátu je samotný William Shakespeare. Umělecký ředitel Slavností Libor Gross okomentoval současnou situaci takto: „Letošní ročník bude jiný. Možná dobrodružnější, ale jistě hodně zábavný. Přestože bylo nutné program zkrátit, diváci o svá oblíbená představení nepřijdou. Vstupenky začneme prodávat do hledišť se sníženým počtem míst. A prodej budeme následně přizpůsobovat aktuální situaci. V případě, že bychom byli nuceni z důvodu vládních nařízení akci zastavit a nehrát, vstupné divákům vrátíme. S vděkem přijímáme potřebný klid a jistotu, kterou nám v našem počínání dodávají partneři v čele se skupinou PPF.“

Návštěvníci Letních shakespearovských slavností mohou nově na jednotlivá představení přijít s mobilními vstupenkami v aplikaci Ticketmaster. Ty lze zakoupit jak na www.ticketmaster.cz, tak také ve zmíněné mobilní aplikaci Ticketmaster pro Android i iOS. Prodej vstupenek startuje ve středu 3. června.

Letošní ročník Letních shakespearovských slavností odstartuje hrou Zimní pohádka v úterý 21. července v Brně. Detailní přehled představení najdete na https://guides.ticketmaster.cz/letni-shakespearovske-slavnosti/.

Pro více informací o dárkových poukázkách Ticketmaster nebo vstupenkách v mobilní aplikaci Ticketmaster nás kontaktujte na [email protected].