Hudební fanoušci si nyní mohou najít své oblíbené koncerty prostřednictvím služby “Ticketmatcher” Mini, kde jim budou přiřazeny nadcházející koncerty na základě jejich oblíbených hudebních žánrů. Odtud mohou procházet události přejetím doleva nebo doprava, uložit si, co se jim líbí, a pozvat přátele na koncert zasláním chatu nebo Snapu.

Fanoušci mohou také otevřít Snap Mapu – vůbec první partnerskou mapovou vrstvu Snapchatu – a najít nadcházející události v okolí ve městech po celém světě.

Ticketmaster vytváří partnerství a produktová řešení, díky nimž se živé akce našich klientů dostanou k těm nejzajímavějším a nejpravděpodobnějším kupcům vstupenek,” říká Dan Armstrong, EVP Distributed Commerce ve společnosti Ticketmaster.

Spolupráce se společností Snap nám umožňuje zapojit mladou generaci účastníků akcí. Objevení zajímavé akce na Snap mapě a její sdílení s přáteli prostřednictvím aplikace Tickematcher Mini nám poskytuje zcela nový způsob, jak pomoci umělcům a místům konání navázat kontakt s touto důležitou skupinou. Živé akce jsou ze své podstaty společenskou událostí. Díky tomuto novému partnerství jsme nyní schopni nabídnout této generaci zcela nový způsob, jak se spojit s přáteli prostřednictvím jedinečných zážitků z živé zábavy.