S ohledem na aktuální situaci vyžadující dodržování rozestupů je velmi důležité zajistit bezpečný vstup na akce a v maximální možné míře se omezit přímý kontakt mezi pořadatelem akce a fanoušky.

Nabídněte svým fanouškům naši mobilní vstupenku

Na Vaše akce umíme zajistit prodej mobilních vstupenek, což eliminuje nutnost zasílání, nebo osobního předávání vstupenek.

Skenujte přes sklo

Pokud plánujete drive-akci, nebo chcete vstupenky kontrolovat hned při příjezdu fanoušků přímo v autě, díky našim moderním technologiím nemusí fanoušci dokonce ani stahovat okénko svého auta, aby byla jejich vstupenka zkontrolována a byli na akci vpuštěni. Software v našich profesiálních čtečkách umí kódy ze vstupenek skenovat přes sklo, kontrola vstupenek a vstup fanoušků na akce tedy probíhá zcela bez problémů a bezpečně.

Díky naším mobilním vstupenkám a softwaru pro jejich kontrolu můžete zvýšit bezpečnost Vaši, zaměstananců podílejích se na akci i fanoušků.

V Ticketmaster Česká republika pečlivě sledujeme aktuální vývoj situace, reagujeme na stanovená pravidla a pomáháme pořadatelům upořádat jejich akce v souladu s platnými bezpečnostními opatřeními.

Pro více informací nás, prosím, kontaktujte na [email protected].